Modne dresy damskie czyli jakie?

Strój nie tylko na siłownię

Dresy damskie w ostatnich sezonach stały się nieodłącznym elementem miejskiego stylu. Łączą w sobie komfort noszenia i modny design. Zaobserwować można kobiety noszące welurowe dresy w przestrzeni publicznej. Jak więc widać, ten strój przestał być zarezerwowany tylko do uprawiania sportu. Modne dresy damskie są dostępne w każdym dobrym sklepie odzieżowym. W związku z tym można bez problemu wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Komfortowe i modne dresy damskie z wysokim stanem

Wysoki stan, to hit nie tylko w jeansach. Również modne dresy damskie nie oparły się temu trendowi. Takie modele są wygodne, ale jednocześnie świetnie modelują sylwetkę. Można je łączyć z krótkimi topami lub luźnymi bluzami. Taki dres damski jest szczególnie ceniony przez kobiety plus size. Poprzez wysoki stan spodnie dobrze trzymają się w jednym miejscu i nie zsuwają.

Efektowne nadruki

Nadruki są kolejnym gorącym trendem w modzie dresowej. Można wybierać spośród abstrakcyjnych wzorów czy kwiatowych motywów. Interesującym trendem są również zabawne napisy. Takie polskie dresy z nadrukami pozwalają wyrazić osobowość. Dodają charakteru nawet najprostszej stylizacji.

Panie noszące większe rozmiary mogą wykorzystać nadruki do optycznego wysmuklenia sylwetki. Pionowe printy odejmują nieco kilogramów. Natomiast zlokalizowanie napisu w strategicznym miejscu pozwoli na odciągniecie uwagi od obszarów problemowych.

Lampasy także wróciły do łask, przynosząc powiew mody w stylu retro. Dresy welurowe damskie z paskami po bokach nogawek wydłużają optycznie nogi. To idealny wybór dla miłośniczek stylu sportowego, które chcą wyglądać modnie.

Modne dresy damskie w pastelach

Pastelowe kolory, to must-have tego sezonu. Delikatne odcienie różu czy mięty są modne. Dresy damskie w takiej kolorystyce są także łatwe do łączenia z innymi elementami garderoby. Z drugiej strony, kobiety które chcą się nieco wyróżnić, mogą nabyć odzież w intensywnych barwach. Każdy sklep i hurtownia odzieży damskiej posiadają w ofercie różne propozycje kolorystyczne.

Ekologia w branży odzieżowej

Wiele mówi się o ochronie środowiska w każdej dziedzinie. Moda nie jest tutaj wyjątkiem. Wśród świadomych klientek rośnie bowiem zapotrzebowanie na bardziej zrównoważone podejście do odzieży. Dlatego pojawia się niejeden komplet dresowy z eko-materiałów. Dresy z organicznej bawełny czy z recyklingu, to obecnie pojedyncze propozycje, ale z trendem wzrostowym.